Memphis Car Audio 16-MC1.500 Mono Amplifier
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
High quality Memphis Car Audio Class D mono amp in great condition.
Model: 16-MC1.500
Power: 125W x1 @ 4 ohm, 250W x1 @ 2 ohm, 500W x1 @ 1 ohm
Class D mono amplifier
Minimum speaker impedance: 1 ohm