VIVO Outdoor Full Motion TV Wall Mount for 37 to 80 inch Screens, Articulating Bracket Holds up to 110 lbs, Max VESA 600x400, Black, MOUNT-TV80WP
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
  • Compatibility: Fits most 37” to 80” TVs on the market with VESA 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, or 600x400mm mounting patterns